Pomoc dla Ukrainy

flaga Szanowni Państwo, W związku z agresją Rosji na Ukrainę nasze przedszkole włączyło się w akcję pomocową dla Obywateli Ukrainy. Od poniedziałku 28 lutego 2022 w holl'u głównym naszego przedszkola będzie można przynieść to co najpotrzebniejsze: - odzież, obuwie dla kobiet i dzieci, - koce, śpiwory, kołdry, itp., - bieliznę, - artykułu higieniczne: szampony, płyny do mycia, pasty i szczoteczki do mycia zębów, chusteczki nawilżane, itp., - ładowarki, powerbanki, - żywność długoterminową, - zabawki. Dziękujemy wszystkim Za granicą wojna - nie bądźmy obojętni !!! Całodobowy numer telefonu w Lesznie dla Obywateli Ukrainy +48 609 228 339 obsługiwany przez osoby mówiące po ukraińsku i rosyjsku lub +48 783 679 616. Wszystkie dary przekazane w naszym przedszkolu przekazane zostaną do leszczyńskiego NGO