Dołączyliśmy do programu FITSCHOOL!

460890588 1028677485625052 7515601139725097895 n

Nasze przedszkole dołączyło do programu FITSCHOOL od Medicover!🏃‍♂️Z dumą informujemy, że jesteśmy teraz przedszkolem partnerskim FITSCHOOL, inicjatywy stworzonej przez Fundację Medicover.🎉 Ten innowacyjny program ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, aby poprawić ich kondycję i samopoczucie.💪Wspieramy zdrowy rozwój fizyczny naszych dzieci, bo wiemy, że regularny ruch to nie tylko zdrowie, ale także lepsze wyniki w nauce i większa pewność siebie.💙 W ramach FITSCHOOL będziemy angażować nasze dzieci w różnorodne ćwiczenia, zabawy i aktywności fizyczne, które pomogą im zadbać o zdrowie i radość z ruchu na co dzień.🏅Zdrowie i dobrostan naszych dzieci to nasz priorytet, dlatego z wielką radością przystąpiliśmy do tej wspaniałej inicjatywy. Wspólnie tworzymy przyszłość pełną energii i zdrowia.