ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU

Przed nami długi weekend, na koniec którego zaplanowaliśmy moc atrakcji!

6 czerwca w godzinach 12:00 – 17:00 wybierz się z całą rodziną na leszczyński Rynek! Miasto Leszno oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na pełne radości wydarzenie pod nazwą „Strefa Zabawy”!

Cały teren wokół Ratusza zamieni się w miejsce pełne śmiechu i kolorów. Do zabawy zapraszać Was będą:

1. STREFA MOTO – w której każdy będzie mógł podejść, obejrzeć pojazdy (motocykle, replika zabytkowego auta), usiąść i zrobić sobie zdjęcie.

2. STREFA ART – rodziny zostaną zaangażowane w warsztaty plastyczne, podczas których wspólnie stworzą swoje małe dzieła sztuki pod okiem instruktorów Sekcji Plastycznej MOK oraz Piekarni Sztuki.

 

3. STREFA MUZYKI – w której odbywać się będą zabawy muzyczne oraz taneczne, karaoke, występy sekcji wokalnej MOK, uczestników naszych konkursów wokalnych oraz występ Mażoretek Orkiestry Dętej Miasta Leszna.

4. STREFA MARZEŃ – stworzona przez leszczyńską organizację ALTERNATYWA, która uatrakcyjni wydarzenie robiąc z dziećmi bańki, warsztaty kuglarskie, tworząc zwierzątka z balonów, czy też przyklejając tatuaże.

 

5. STREFA SPORTU – powstanie ona dzięki Real Astromal Leszno. Podczas rzutu piłką do bramki będzie można sprawdzić swoją kondycję oraz celność. Dedykujemy ją również mamom i tatusiom!

 

6. STREFA CYRKU - Grupa Akrobatyczno-Cyrkowa „PEGAZ” MOK przeprowadzać będzie gry, zabawy, naukę żonglerki, pokaz iluzji i sztuczek cyrkowych.

7. STREFA ŚRÓDMIEJSKA – Wydział Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Leszna zachęci dzieci do poznania historii o Lesznie poprzez specjalnie przygotowany dla nich interaktywny program. Nie ukrywamy, że obecność rodziców będzie nas równie mocno cieszyć! J

 

8. STREFA JĘZYKOWA – do tej strefy zapraszamy wszystkich tych, którzy lubią zagraniczne podróże i znakomicie znają język obcy lub bardzo chcieliby się go nauczyć. Szkoła Językowa 4U2 przygotowała quizy i zabawy związane z nauką języka. Ci najbardziej zaangażowani otrzymają voucher na warsztaty wakacyjne dla 2 osób!

 

9. STREFA RELAKSU – w której każdy będzie mógł wypocząć na leżakach oraz obejrzeć występy młodych wokalistów.

 

10. STREFA SUPERBOHATERÓW – Policja i Straż Pożarna, którzy oprócz tego, że będą czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców, przybiją sobie „piątkę” z dzieciakami i dadzą się z nimi sfotografować.

11. STREFA PREMIUM – jest to strefa, w której zebrane na Kartach Premium naklejki z różnych stoisk oznaczonych logo: PREMIUM można wymieniać na upominki. Należy zebrać naklejki z 5 stref, aby otrzymać gadżet.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu w imieniu Prezydenta Miasta Leszna Łukasza Borowiaka, Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Leszna, Miejskiego Ośrodka Kultury, Radia Elka oraz wszystkich pozostałych, którzy przyłączyli się do tej akcji. A są to: Komenda Miejska Policji w Lesznie, Państwowa Straż Pożarna w Lesznie, Piekarnia Sztuki, Sekcja Plastyczna MOK, Grupa Akrobatyczno-Cyrkowa „Pegaz”, Sekcja Wokalna MOK, Mażoretki Orkiestry Dętej Miasta Leszna, MCP Alternatywa, Real Astromal Leszno, Szkoła Językowa 4U2, Kuba – Bart, Klub Motocyklowy Mescaleros MC Poland.

 

Wstęp wolny!

Czekamy na Was! Do zobaczenia! STREFA ZABAWY